Obchodní Podmínky

  

Znění obchodních podmínek

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Objednávky jsou zpracovány obratem (max. do tří pracovních dnů), následně předány přepravní společnosti (Česká pošta, Zásilkovna) k doručení, dle platných dodacích podmínek. Objednávky přijímáme v průběhu celého týdne i telefonicky na čísle +420 774 717 332, popř. e-mailem na info@lecime-prirodou.cz.

OBJEDNÁVKA MUSÍ OBSAHOVAT
  • jméno a příjmení objednatele
  • místo dodání
  • způsob úhrady
  • telefonické a e-mail spojení
  • název zboží popř. jeho kód (např. T01, K01,…atd.)
  • počet kusů
PLATEBNÍ PODMÍNKY
  • osobní odběr a zaplacení, po předchozí telefonické domluvě, v sídle firmy Léčíme přírodou, Hradec – Nová Ves 24, 790 84 Mikulovice
  • dobírka, popř. převodem na účet a doručení dle platných tarifů přepravních společností ( Česká pošta, Zásilkovna)
  • při odběru nad 3500,- Kč poštovné neúčtujeme
  • sleva 5% při jednorázovém odběru zboží nad 2900,- Kč
VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Na veškeré zakoupené zboží poskytujeme záruku vrácení bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Vrácené zboží musí být neporušené a v bezvadném stavu. Po předchozí domluvě zašlete zboží spolu s daňovým dokladem zpět na naši adresu Léčíme přírodou, Hradec – Nová Ves 24, 790 84 Mikulovice, ale ne na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Po doručení a kontrole zboží zašleme částku odpovídající kupní ceně (vyjma zasilatelských nákladů) na Vámi uvedený bankovní účet.

REKLAMACE ZBOŽÍ

Reklamace jsou vyřizovány podle ustanovení zákona č. 634/1992 Sb. O ochraně spotřebitele a Občanského zákoníku. Reklamaci musí kupující učinit písemně (e-mailem, poštou) a v oznámení uvést zjištěné závady. K vyřízení reklamace je nutné předložit kopii faktury a doklad o zaplacení zboží, jehož vady jsou reklamovány. V případě, že Vám bude balík se zbožím doručen viditelně poškozený, nepřebírejte jej od dopravce. Na pozdější reklamaci závady vzniklé poškozením zboží při přepravě nebude brán zřetel, reklamaci budete moci uplatnit pouze u dopravce. Prodávající dále nepřebírá zodpovědnost za škody způsobené vnějšími událostmi, neodborným používáním produktů a chybnou manipulací po převzetí zboží. Po uznání reklamace budete vyzváni k zaslání reklamovaného zboží zpět na naši adresu. Zboží nezasílejte na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Částka odpovídající kupní ceně reklamovaného zboží bude vrácena na Vámi uvedený bankovní účet.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Společnost Léčíme přírodou s.r.o. dává celým svým jménem slovo svým klientům, zákazníkům, přátelům, všem lidem a zvířatům, že veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, budou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány pouze v počítačovém systému společnosti a budeme s nimi nakládat jako s chráněnými informacemi v souladu s platnými právními předpisy. Pokud nám tedy svěříte své jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo a emailovou adresu, je ochrana Vámi zadaných údajů zajištěna v souladu s příslušnými právními předpisy (zejména zákonem č. 101/2000 Sb.). Na Vaši žádost v emailové, nebo písemné formě však budou ze systému vymazány. K žádnému využití, zneužití či předání těchto údajů třetím osobám nedojde bez Vašeho souhlasu.

UPOZORNĚNÍ

Pokud si zákazník zásilku nevyzvedne, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek 100,- Kč, tj. celkem 230,- Kč vč. DPH. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

© 2015 Léčíme přírodou