Obchodní podmínky

   

Znění obchodních podmínek

Obchodní podmínky

Objednávky přijímáme v průběhu celého týdne prostřednictvím e-mailu: info@lecime-prirodou.cz, popř. v pracovní dny telefonicky na tel.: +420 584 454 033. Každou objednávku po přijetí prostřednictvím e-mailu potvrdíme, následně do tří pracovních dnů zpracujeme a poté předáváme České poště k doručení dle platných dodacích podmínek.

Objednávka musí obsahovat

  - Jméno a příjmení objednatele

  - Místo dodání

  - Telefonické a e-mail spojení

  - Název zboží popř. jeho kód (např. T01, K11,...atd.)

  - Počet kusů

Platební podmínky

  - Osobní odběr a zaplacení v pracovní dny v době od 8 – 16h v provozovně firmy Léčíme přírodou s.r.o., Hradec – Nová Ves

  - Dobírka a doručení Českou poštou k ceně je připočítáno poštovné dle tarifů České pošty 130,- Kč včetně DPH

  - Při odběru nad 1.500,- Kč poštovné neúčtujeme

Vrácení zboží

Na veškeré zakoupené zboží poskytujeme záruku vrácení bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Vrácené zboží musí být neporušené a v bezvadném stavu. Po předchozí domluvě zašlete zboží spolu s daňovým dokladem zpět na naši adresu Hradec – Nová Ves, 790 84 Mikulovice, ale ne na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Po doručení a kontrole zboží zašleme částku odpovídající kupní ceně (vyjma zasilatelských nákladů) na Vámi uvedený bankovní účet.

Reklamace

V případě, že Vám bude balík doručen viditelně poškozený, nepřebírejte jej od dopravce. Na pozdější reklamaci závady vzniklé poškozením zboží při přepravě nebude brán zřetel, reklamaci budete moci uplatnit pouze u dopravce. Reklamace týkající se kompletnosti dodávky nebo kvality dodávaného zboží akceptujeme do 2 dnů po převzetí zboží. Zboží reklamujte prostřednictvím e-mailu: info@lecime-prirodou.cz. Po uznání reklamace budete vyzváni k zaslání reklamovaného zboží zpět na naši adresu. Zboží neposílejte na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Částka odpovídající kupní ceně reklamovaného zboží bude vrácena na Vámi uvedený bankovní účet.

Ochrana osobních údajů

Naše společnost Léčíme přírodou s.r.o. dává celým svým jménem slovo svým klientům, zákazníkům, přátelům, všem lidem a zvířatům, že veškeré údaje, které od nich získá a které jsou potřebné k objednání produktů, nepředá k dispozici třetím osobám, vládám, či nevládám, či jinak nezneužije.

Upozornění

Pokud si zákazník zásilku nevyzvedne, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek ve výši 100,- Kč, tj. celkem 220,- Kč včetně DPH. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

© 2015 Léčíme přírodou